Головне завдання видавничого дому ПРОФЕСІЙНІ ВИДАННЯ, який працює на українському медіаринку з 2005 року – надання клієнтам необхідної спеціалізованої інформації та всебічної фахової підтримки.

Наші видання створює професійна команда, забезпечуючи якісний контент та найвищий рівень поліграфічного виконання. В компанії сформовано сильний авторський колектив, до якого увійшли представники міністерств і відомств, провідні аналітики, експерти та досвідчені практики. Ці люди роблять все, щоб охопити гострі на сьогодні теми і передбачити те, що буде актуальним завтра, щоб кожний примірник наших видань був актуальним, вичерпним – і при цьому написаним доступною мовою. Адже надати читачеві чіткий алгоритм дій, зробити складне питання простим і зрозумілим, не втративши його суті – це і є «найвищий пілотаж» ! 

За роки роботи ми значно розширили лінійку видань та послуг, відкрили нові напрями в роботі, завоювали довіру й повагу наших читачів та партнерів. Сьогодні ми активно співпрацюємо з державними органами та професійними об’єднаннями, проводимо профільні семінари, конференції, бізнес-форуми, надаємо консалтингові послуги, відкрили освітні курси підвищення кваліфікації, створили та розвиваємо сучасний кадровий портал.

Наші проекти

Кадровий портал KadrEX

Зручний у користуванні ресурс, на якому зібрана вся актуальна, оптимальним чином систематизована і деталізована інформація, необхідна для забезпечення роботи інспектора з кадрів. Утім портал стане у пригоді не лише працівникам відділів кадрів, а й юристам, бухгалтерам, які в силу специфіки своєї діяльності також можуть брати участь у вирішенні проблемних ситуацій, що виникають у кадровому діловодстві.

Перейти

Нам довіряють

... та ще понад 9 000 провідних компаній України

Наші партнери

Віче HeadHunter Fredo Біокон rabota.ua Світлана Лістрова Консалтинг & Навчання АО «Адвокатська сім’я Лисенко» WORK.ua

Як нас знайти

ДЕМО ДОСТУП